gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Demilo

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Mar 16, 2010 9:46 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Jak zostałeś gubernatorem co?Ja utknołem w misi co miałem zniszczyć flotę hiszpańskie koło ITKAL dalej nie wiem co mam robić.Pomurzcie
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Demilo

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:04 pm   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Musisz podpłynąć do fortu zacząć w niego szczelać jak zniszczą się wszystkie działa to odziały będom mogły wyjść na ląd i atakować pokarze ci się w lewym gurnym rogu ekranu rzeby atakować to kliknj F2.I atakujesz miasto.
WIE KTOŚ GDZIE ZNAJDĘ PETERA ORDONA O KTÓRYM MÓWI OLAFA ULLSONA POMURZCIE
:!:
  Temat: sea dogs- problem
Demilo

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 9595

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Mar 15, 2010 7:00 pm   Temat: sea dogs- problem
Pancernik możesz zdobyć ja natkniesz się na FLOTĘ SKARBÓW lub ARMADĘ SIŁ.
WIE KTOŚ GDZIE ZNAJDĘ PETERA ORDONA O KTÓRYM MÓWI OLAFA ULLSONA POMURZCIE :!:
  Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Demilo

Odpowiedzi: 128
Wyświetleń: 137032

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Mar 15, 2010 8:52 am   Temat: Poradnik do ''Sea Dogs''
Musisz płynąć na Gray Salis i tam poszukaj takiego gościa nie pamiętam jak miał na imię ale chodzi po uliczkach i on ci każe odbić statek odyseusa a on da ci tego kupca to wyłpłyń na morze koło Gray Salis i tam będzie ten okręt Odyseus nie nie niszc go tylko osłab mu załogę i zrób abordaż jak wygrasz to idż do Gray Salis i tam w tewernie będzie on i jak wyjdziesz i wejdziesz będzie kupiec.

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 8:55 am ]
Pomorze ktoś nie wiem co robić muszę znaleźć Petera Oldona i nie wiem gdzie on jest Pomocy

[ Dodano: Pon Mar 15, 2010 8:56 am ]
Pomorze ktoś nie wiem co robić muszę znaleźć Petera Oldona i nie wiem gdzie on jest Pomocy
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16