gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 2
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Age of Empires 3
kari2810

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7663

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sty 08, 2010 4:31 pm   Temat: Age of Empires 3
sprobowałem tego co radzisz Perkun,zabrałem sie za sciaganie instrukcji,lecz niestety niema tam odpowiedzi na moje pytania :cry: autor wspomniał tylko o tym ze karty sa pomoca ze strony metropolii,a takze wymienił na ktore karty warto zwracac uwage,jesli byłbys tak miły i znalazł poradnik czy tez instrukcje ,ktora pomorze mi bede bardzo ale to bardzo wdzieczny pozdro
  Temat: Age of Empires 3
kari2810

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7663

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sty 04, 2010 7:53 pm   Temat: Age of Empires 3
Witam
Gram w AofE od 2 dni i nie do konca rozumiem pewne rzeczy,wiec jesli były by ktos tak miły i mi pomogł to bede bardzo wdzieczny,mianowicie:
1.Gram w potyczke i za kazda wygrana dostaje sie karty ktore pozniej sie odkrywa oraz rzeczy ktore ozdabiaja nasza metropolie i tu pojawia sie moje pytanie od czego zalezy ile kart dostaniemy za wygrana potyczke np. w 1 potyczce otrzymałem 3 karty a za kazda nastepna(ok.5)dostałem tylko 1?
2.Czy jak zaczne grac w misje to takze za wygrana bede dostawał karty?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16