gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 10
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Religia
smiechu

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13426

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Gru 20, 2004 12:26 am   Temat: Religia
Tekst przytoczonej piosenki nie miał być żartem...Również nie chodzi tu o dosłowne potraktowanie treści...Rzekłbym, że to mógłby być jeden z kolejnych wątków o Bogu...Czy istnieje? Czy nie...Każda z tych hipotez ma ileś tam % szansy bycia stwierdzeniem prawdziwym...A każdy z nas jako bóg...Cóż to też ma pewną % szansę:)
Wielu ludzi potrzebuje kogoś do którego mogą się zwracać z prośbą o pomoc, dodaje im taki ktoś w ich mniemaniu, bądź wyobrażeniu siły i to jest dla nich dobre...
Chcesz wierzyć w Niego...Twoja wola...Będziesz dobrze się z tym czuł...To super...
A jeśli nie chcesz...To też twoja i wyłącznie twoja sprawa...
  Temat: Religia
smiechu

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 13426

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Gru 18, 2004 12:35 pm   Temat: Religia
Ja bym tylko tutaj zacytowal kawalek takiej rapowej czy hip-hopowej (sam juz niewiem bo nie lubie tego klimatu) tekstu Paktofoniki..."Ty Tez jestes Bogiem wyobraz to sobie sobie..."
  Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
smiechu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5255

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Lis 25, 2004 6:49 pm   Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
Niechce cie Kahzad wyprowadzac z bledu ale to ZSRR i USA mialy ogromna potege pancerna...
Ich mozliwosci produkcyjne byly nie do osiagniecia dla Niemiec, a poza tym III Rzesza byla bombardowana od jakiegos '42 co znacznie ograniczalo jej mozliwosci produkcyjne...
Idac dalej tym tropem...inwazja na Francje w '40. Niemcy mieli mniejsza liczbe sprzetu pancernego a do tego gorszy...To samo dotyczy inwazji na ZSRR w '41. Jedyna przewaga Niemiec byla wyszkolona i doswiadczona w boju armia, kompetentni oficerowie no i nowoczesne (jak na tamte czasy) polaczenie piechoty, sil pancernych, artylerii i lotnictwa w dzialaniach wojennych. No i niemozemy zapomniec ze Niemcy jako pierwsi wpadli na pomysl laczenia jednostek pancernych w duze grupy (korpusy, dywizje) co powodowalo zludzenie ze Niemcy posiadaja ogromna liczbe sil pancernych...
Poza tym Niemcy mieli duzo czolgow, jednak w duzej mierze byl to przestarzaly sprzet a nowego bylo malo...no i szybko byl niszczony...
Konie to podstawa...wystarczylo zarekwirowac i po problemie, a transportery (mialy je jednostki Waffen SS z cala pewnoscia i co poniektore dywizje pancerne) i ciezarowki spalaly duza ilosc paliwa, ktorego bylo malo a potrzebny byl pojazdom pancernym...
To chyba tyle :)
  Temat: Turcja w UE??
smiechu

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 7364

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 6:29 pm   Temat: Turcja w UE??
Witam!
Czy w konstytucji Unii niema czegos o chrzescijanskich korzeniach albo czyms takim? Jesli jest to wstapienie Turcji wywola dyskusje nt czy Kraje spoza Europy tez moga byc czlonkami...
Kwestia wiary to tez wazna rzecz, ale chyba nie chodzi tu o JEDNA RASE CHRZESCIJANSKA?
Ciekawym faktem terroryzmu jest IRA. Oni chyba muzulmanami nie sa albo ja o czyms nie wiem :lol:
Za 10 lat wszystko sie moze zmienic, ale na jak na razie jestem za!

ZAMACHWOCY CALEGO SWIATA LACZMY SIE (polacy i muzlmanie oczywiscie :lol: )
  Temat: Nowa strategia DS VS AF
smiechu

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4483

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 6:14 pm   Temat: Nowa strategia DS VS AF
Witam!
Ta gierka nie jest taka ciezka :) Gorzej jest aliantami bo maja gorszy sprzet ale wystarczy zdobyc Tygrysy i klopot zglowy :)

Niewiem czy wiesz ale wyszla jej jakby kolejna czesc, i nazywa sie: D-Day.
  Temat: Mini kącik Fallouta
smiechu

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 11553

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 6:01 pm   Temat: Mini kącik Fallouta
Witam!
Bardzo mi sie podobala czesc pierwsza, ale pogralem w nia dopiero po skonczeniu 2:) Tak jakos jzu wyszlo... Ale obydwie maja niepowtarzalny klimat...Tactics to tylko (wg mnie oczywiscie) to czego zabraklo w 1 i 2. Poza tym nic wiecej.

Czekam na 3 z niecierpliwoscia:)
  Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
smiechu

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5255

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 5:48 pm   Temat: W samo południe - Niemiecka Armia i pojazdy
Witam!
Prawda jest brutalna i odpowiedz brzmi: konie!
Czemu? Tylko na filmach i paradach pokazywano ciezarowki, transportery i tym podobne formy transporu. Istnialy one jednak w mniejszym niz nam sie wydaje udziale.
Nieda sie jednak ukryc ze zapoczatkowali pewien system transporu uzywany do dzisiaj w armii...
Ale czego to niezapoczatkowali...
  Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
smiechu

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 10192

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 5:29 pm   Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Witam!
Ja niemam zadnych zastezen do prawdy historycznej w tej gierce... sam poczatek to przeciez komunikat prasowy czy cos takiego Wehrmahtu o ataku polskich oddzialow na tereny przygraniczne... coz przeciez gramy oficerem niemieckim a nie polskim wiec niema sie do czego czepiac!

Dajcie sobie na wstrzymanie!
Wypadaloby dodac: EIN FOLK, EIN REICH, EIN FUHRER!
  Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
smiechu

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 13887

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 5:06 pm   Temat: Poszukuje gry Spellcross: Ostatnia bitwa
Witaj!
Mam Spellcros: Ostatnią bitwę i moge ci odsprzedać jeśli jeszcze chcesz...
  Temat: W samo południe - Panzer General
smiechu

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8261

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lis 21, 2004 5:05 pm   Temat: W samo południe - Panzer General
Witam!
Wg mnie wszystkie te rzeczy sa wazne ale chyba najbardziej wazne jest Wyszkolenie...
Wystarczy przesledzic walki Wehrmahtu i to co ci zolnierze robili majac przewaznie gorszy sprzet, mniej amunicji no i mniej ludzi i sprzetu :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16