gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Szwecja-Dania
Autor Wiadomość
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Wto Cze 22, 2004 10:22 pm   Mecz Szwecja-Dania

No nie powiem - ładne widowisko :twisted: :
1. Dobra reżyseria :twisted:
2. Pierwszorzędna i bardzo przekonująca gra aktorów :twisted:
3. Jedynie co do scenariusza mam zastrzeżenia - ostatnim golem własnie w okolicach 85. minuty powinien być soczysty i z pełną premedytacją strzelony samobój w wykonaniu gościa oplutego przez Tottiego - spektakl byłby wtedy bez skazy, a tak to mam maleńkie poczucie niedosytu :twisted:

No i Bułgaria mogłaby wygrać.... :twisted:
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Dragon
Szeregowy


Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 22, 2004 10:50 pm   Re: Mecz Szwecja-Dania

zgadzam się w 101% :) mecz przyjemnie się oglądało ... hmm najlepsze na końcu było gdy Szwedzi przedłużali :D :D
 
 
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   22%   2/9
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Wto Cze 22, 2004 11:58 pm   

Coz, nie ukrywalem tego nigdy i nie ukrywam teraz, ze jestem odwiecznym wiernym tifosi. Nie zaprzecze twierdzeniu, ze awans Wlosi powinni przede wszystkim wywalczyc sobie sami, niemniej nie ukrywam ogromnego rozczarowania Skandynawami, zwlaszcza Dunczykami( bo po Lotwie, a kilka lat wczesniej Anglii mialem juz wyrobione zdanie na temat Szwedow) - z pewnoscia nikt nie zostanie zlapany za reke, aczkolwiek absolutnie daleki jestem od przekonania o czystosci tej konfrontacji. Wszyscy zarzucali wloskiej prasie, ze wywoluje psychoze, a okazalo sie, ze jak zwykle nikt nie ma takiego nosa w tropieniu afer, jak ona...

Tak mnie tylko interesuje jutrzejszy( dzisiejszy:))) komentarz trenera Soderbergha. Przypomne tylko, ze przed meczem oburzony na wloska prase powiedzial on, ze okaze sie czlowiekiem bez honoru, jesli mecz skonczy sie 2:2... Taaaa...

Heh, Radzik, rzeczywiscie, samoboj Paulsena rzeczywiscie bylby naprawde doskonalym rozwiazaniem!:)))) Co jeszcze tym bardziej dowodzi fucktu, iz scenariusz meczu zostal napisany przez drugorzednego dramaturzyne...
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 9:18 pm   

Klemens---> Do Szwedów możesz mieć pretensje, ale czego się dziwisz Duńczykom? To nie Szwedzi pluli im w twarz. Naprawdę na miejscu Paulsena strzelałbym samobójczego gola za każdym razem, kiedy moja drużyna wychodziłaby na prowadzenie.

A teraz coś z niezupełnie innej beczki :wink: - oglądam sobie mecz Czechy-Niemcy i muszę przyznać, że Czesi to jednak gorsi aktorzy niż Skandynawowie :) , a Niemcy to jeszcze gorsze dupy niż Szwedzi - też nie potrafią wykorzystać ewidentnych prezentów. Heh, szkoda, bo ja z kolei kibicowałem Holendrom... :(
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 9:20 pm   

Hehe... 2:1 dla Czechów :) Przynajmniej dramaturgia większa niż wczoraj :P , ale i tak nie mam złudzeń :?
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 9:43 pm   

Niesamowite... :shock: Czesi wygrali... :shock: To nie tak miało być :) przecież Khan się uśmiechał po tym, jak Czesi wyrównali... :) Heh... sędzia nie współpracował i nie chciał odgwizdać karnego, kiedy Czesi się sami o niego prosili :P No i jak się nie trafia w piłkę na czystej pozycji a wszystkie dośrodkowania są za głębokie to tak wychodzi - z pustego i Salomon nie naleje :) - Czesi nie bardzo mieli okazję, żeby dać sobie wbić kolejne gole :)
Ale jestem w szoku mimo wszystko :shock: :lol:
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Klemens 
Generał


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Kwi 2004
Posty: 2700
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:29 pm   

Drogi Radziku, podstawowy blad logiczny - dla Czechow Niemcy to nie to samo, co dla Dunczykow Szwedzi( i vice versa)! 30 lat kompleksow mogli odreagowac, a zemsta - jak wiadomo - najlepiej smakuje na zimno. Tak wiec najpierw trzeba bylo wzmocnic apetyt Niemcow, by bardziej bolesne bylo obejscie sie smakiem:)))))
 
 
Poziom: 41 HP   3%   161/5376
   MP   100%   2567/2567
   EXP   40%   71/177
Radzik
Chorąży
The pissmaker ;-P


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Kwi 2004
Posty: 123
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: Sro Cze 23, 2004 10:40 pm   

No tak, ale okres najbardziej tragicznej gry Czechów wypadał pomiędzy strzeleniem przez nich 1. i 2. bramki. - dlatego pisałem zaraz po drugim golu, że nie mam złudzeń. Potem Czesi grali już ciut lepiej, ale ciągle uważam, że Niemcy przegrali nie dlatego, że Czesi dobrze bronili, a dlatego, że Niemcy marnowali każdą okazję, o ile w ogóle udało im się do jakiejkolwiek doprowadzić. W sumie Czesi nie grali aż tak tragicznie w ataku czy nawet w drugiej linii, ale ich obrona nie istniała - popełniali takie błędy, jakich na podwórku pod blokiem się nie zobaczy.
 
 
Poziom: 10 HP   0%   0/230
   MP   100%   110/110
   EXP   13%   3/22
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15