gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Polecam gre Flyff
Autor Wiadomość
sakura9764 
Szeregowy


Dołączyła: 25 Sie 2007
Posty: 2
  Wysłany: Nie Sie 26, 2007 12:49 pm   Polecam gre Flyff

Polecam wszystkim gre flyff- fly for fun. Naprawde fajna gra MMORG :wink: to link z grą
http://www.flyff-center.w...e.php?page_id=1
A o to historia świata flyff:

W starożytnych czasach, pięciu bogów Lais chciało utworzyć nowy świat z nowymi mieszkańcami, którzy mogliby żyć w harmonii z nimi. Zebrali się i zgodzili się utworzyć Roika Mainland - ich nowy dom. Stworzyli wodę i ziemię, zwierzęta i rośliny, jak również ludzi. W Roika Mainland nastał czas pokoju.

Po latach bez-wojen, bogowie zdecydowali się opuścić Roika Mainland i utworzyć nową Ziemie. Pragnąc utrzymać złoty wiek krainy Roika, wręczyli wszystkie sekrety ziemi, części rewolucyjnego pokolenia - rasie Krasnoludów. Jedyne o czym marzyli, to to, aby świat pozostał piękny i przyjazny tak, jak za ich panowania...

Chcąc przynieść szczęście rasie ludzkiej, Bogowie utworzyli Klauna komedii, w założeniu służącego do rozweselania rasy ludzkiej. Klaun ten rozwścieczony przynoszeniem szczęścia ludziom, podzielił swoja osobowość na trzy tożsamości: Imagination Ipuli, Shield Shadow i Chromospheres Bobor. Po zapoczątkowaniu zła przez Shield Shadow, najważniejsza tożsamość - Imagination Ipuli nie tylko wygnała ród Chromospheres Bobor, ale też stworzyła liczne potwory atakujące ludzi. Bestie te, zabrały rewolucyjne pokolenie Krasnoludów i stworzyły nowy stały ląd; ląd ten był groźniejszy, silniejszy i przygotowany do zniszczenia rasy ludzkiej.

By uratować stały ląd od chaosu, Chromospheres Bobor wtajemniczył się w starożytna, mistyczna naukę oraz czarną magie ludzi. Dla przywrócenia harmonijnego prostego życia, obywatele Roika Mainland zmuszeni byli stać się wojownikami, którzy będą walczyć ze złym Shield Shadow i tym samym spełnią pragnienie Bogów..

A o to opis gry :D :
Jest ranek. Nudy. Brat i rodzice śpią. Co by tu porobić? Może jakiś MMORPG? Shot Online? Nuda. GulidWars? Ech. A może jakaś alternatywa? No to hop do Internetu. Nagle w pasku adresu pokazuje się jakiś adres: http://flyff.gpotato.com . Okej, w końcu co mam do stracenia? Wchodzę. A tu co? Spełnienie marzeń. Istne cudo. Rozwiązanie problemu. Tak oto odkryłem grę Flyff. Ciekawa? Tak. Emocjonująca? Tak. Zabawna? Tak. Tak jak mówiłem, spełnienie marzeń. Na początku wybiera się serwer, na którym tworzy się postać. Standard. Są do wyboru 4 sewery. Zachęcam do tworzenia postaci na serwerze „Mia”. Później startuje się w mieście Flarine. Tam uczymy się wszystkiego, od chodzenia po latanie. Oczywiście, jak w prawie każdym MMORPGu, nieodzowna jest kwestia pokonywania potworów. Wygląd i nazwy tych właśnie stworzeń są przeróżne. Na początku możemy spotkać Aibatty, przechodząc przez Mushpangi, Burudengi, Demiany i kończąc na Nyangnyangach. Pfu, co ja mówię! Tych potworów jest przecież tysiące! Niezliczone ilości do których tylko najmężniejsi, najsilniejsi, najszybsi i najinteligentniejsi mogą dotrzeć. A jak mówić o pokonywaniu potworów! System walki jest podobny do gry Runescape. Podchodzisz do takiego kolegi, naciskasz dwa razy lewy przycisk myszki i rozpoczyna się walka. Jednakże co to by była za gra bez rywalizacji pomiędzy samymi graczami. Służy do tego specjalne miejsce, przez jednych nazywane „Duel Zone”, a przez innych PvP Zone (PvP to nic innego jak „Player versus Player”). Dla „zakapowanych” to miejsce znajduje się w mieście SaintMorning. Wszystko fajnie, ale co to za frajda, gdy się tylko podchodzi do przeciwników i atakuje. Otóż jest jedna, przepraszam, dwie takie rzeczy urozmaicające walkę w grze. Są to klasy i umiejętności. Klasy są podzielone na 1st Job i 2nd Job. Na samym początku klasą którą się posiada jest Vagrant. Po zdobyciu 15 poziomu jest możliwość zmiany klasy. Jest to 1st Job Change, czyli pierwsza zmiana klasy. Ma się do wyboru wtedy 4 klasy: Mercenary, Acrobat, Assist i Magican. Każda z nich ma inne cechy , wady i właściwości. Za to jak zdobędzie się 60 poziom (nie lada wyzwanie) można ponownie zmienić klasę. Tym razem mamy do wyboru 8 klas. Są to : Knight, Blade, Jester, Ranger, Billposter, Ringmaster, Elementer i Psykepeer. Następną rzeczą uprzyjemniającą granie są umiejętności (z ang. „Skills”). Umiejętności tych jest wiele, każda jest przypisana do jednej z klas. Element współzawodnictwa także się w tej grze znajduje. Można założyć dwa typy drużyn: Party i Guild. Party wygasa gdy jest zalogowanych mniej niż dwie osoby z zespołu. Można go założyć gdy ma się powyżej 10 poziom i nie trzeba nic za to płacić (jest wirtualna waluta – Penya – ale o tym później). Jest także gildia ( ang. Guild) Tutaj sprawa jest trudniejsza. Trzeba zapłacić odpowiednią ilość pieniędzy, zrobić odpowiedniego questa (o tym też za chwilę). Jednakże gildia jest kasowana po 7 dniach nieobecności lidera. Kolejną rzeczą jest waluta. Nazywa się PENYA i jak w każdym RPG-u można za nią kupować rzeczy. Standard. Teraz jedna z najważniejszych rzeczy. Jest to OBOWI?ZKOWA pozycja każdego RPG-a. Otóż są to questy. Są to zadania dawane do zrobienia graczowi. Za każde z nich dostaje się nagrodę w postaci jakiejś rzeczy, doświadczenia bądź pieniędzy. Jest to jedna z wyjątkowych gier. Zapraszam do grania i miłej zabawy!

Polecam wam granie na serwerze Aibatt

Mercenary.jpg
A to jest Mercenary, którym osobiście gram
Plik ściągnięto 8403 raz(y) 11,37 KB

Magician.jpg
To jest Magician
Plik ściągnięto 8403 raz(y) 9,82 KB

Assist.jpg
To jest Assist
Plik ściągnięto 8403 raz(y) 10,93 KB

Acrobat.jpg
To jest Acrobat
Plik ściągnięto 8403 raz(y) 12,64 KB

04090301_02.jpg
o to tej gry screen
Plik ściągnięto 55 raz(y) 52,58 KB

 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   11%   1/9
kremuwa 
Chorąży


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 299
Wysłany: Pon Sie 27, 2007 1:42 pm   

Grałem 1 dzień - gierka ma spore wymagania - na moim starym Duronie 700 i grafice 32 MB strasznie się cięła - na nowym nie sprawdze, bo nie mam na nim neta :) . Ale gierka faktycznie godna uwagi, choćby dzięki latającym miotłom i dechom :)
 
 
   
Poziom: 16 HP   0%   0/556
   MP   100%   265/265
   EXP   17%   7/39
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 10:20 am   

Pograłem trochę u kuzyna i bardzo mi się spodobała ta gra. Będę ściągał w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Gra spodobała mi się głównie dzięki mangowym klimatom, które uwielbiam no i dzięki lataniu - zasuwanie na desce 20 metrów nad ziemią to nie lada frajda :) .
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 10:18 pm   

Grę pobrałem (przy moim internecie to istna męczarnia :D ), zagrałem dłużej - i zgadzam się z opisem sakury9764. Gra faktycznie ma wszystkie te cechy, których potrzebuje dobry mmorpg. Nie będę się tu jednak rozpisywał - gdy tylko czas pozwoli napiszę coś o niej i będzie można przeczytać na stronie :) .
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
mmorpg 
Szeregowy


Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob Sty 17, 2009 6:11 pm   

Gra jest super, teraz korzytsma ze strony http://flyff.mmorpg24.net

Super Giera!

:grin: :grin: :grin: :grin:
 
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   0%   0/9
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 22