gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat


Poprzedni temat :: Następny temat
Zawiecha Europy...
Autor Wiadomość
olo_mistrzu 
Szeregowy


Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: Wto Mar 02, 2010 11:15 am   Zawiecha Europy...

Witam.

Mam następujący problem. Zainstalowałem na swoim laptopie EU III + Napoleons Ambition + In Nomine (wszystko z patchami itp.). Dodatek Heir to the Throne zainstalował się bez problemu, z tym, że gra ładowała się tylko do filmiku na początku, następnie wychodziła do pulpitu. W związku z tym, dałem sobie spokój z tym dodatkiem. Po uruchomieniu gra śmiga pięknie przez 5-10 minut (czasem dłużej), po czym się zawiesza (muzyczka normalnie sobie gra, myszką można ruszać, ale obraz "zastyga"). Od razu napiszę, że zmieniałem w menadżerze zadań koligację gry na 1 procesor - nic nie dało. Próbowałem "odpalać" grę przez programik Windows 2000 launcher - bez rezultatów...instalowałem 10 różnych wersji Europy i dodatków z różnych źródeł, i nic :( . Jakieś pomysły ? (tylko nie typu :" kup innego laptopa, zmień procesor itp. tylko jakieś sensowne ...)

Specyfikacja mojego laptopa:
Windows 7 64 bitowy
AMD Turion™ II M500 Dual-Core Mobile 2,2 GHz, 1 MB pamięci podręcznej L 2
4 GB pamięci ram DDR2 800 Mhz
Karta graficzna ATI Radeon™ HD 4650 (1024 MB pamięci DDR3 - maksymalnie do 2815 MB pamięci współdzielonej).

Z góry dzięki
 
   
Poziom: 1 HP   0%   0/18
   MP   100%   8/8
   EXP   33%   3/9
Hunter 
Porucznik


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1693
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 03, 2010 9:57 pm   

Przede wszystkim? Zaktualizuj sterowniki! Do płyty głównej i do karty graficznej ;)
 
 
   
Poziom: 34 HP   2%   64/3226
   MP   100%   1540/1540
   EXP   65%   81/124
mande 
Pułkownik
Menedżer


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 1166
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie Mar 07, 2010 10:54 pm   

Poza tym proponuję się upewnić że masz zaktualizowany system operacyjny oraz przeskanować kompa pod kątem wirusów. Pomocne moze być też przeglądniecie forum Paradoxu w dziale pomocy technicznej (przypominam że wsparcie gracza w Paradoxie nie ma sobie równych).

na tej specyfikacji powinno chodzić bez najmniejszych problemów. U mnie przy gorszych parametrach działa wyśmienicie ;) .
 
 
   
Poziom: 29 HP   1%   21/2142
   MP   100%   1022/1022
   EXP   84%   79/94
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14